Notice: Undefined offset: 1 in /home2/pol338eb/bajkowe-ogrody.szczecin.pl/Controller/wpis/wpis.php on line 66 Notice: Undefined offset: 3 in /home2/pol338eb/bajkowe-ogrody.szczecin.pl/Controller/wpis/wpis.php on line 68 Stomatologia Zabrze | Bajkowe Ogrody | Szczecin
Reklama to nieodłączna część naszego życia.
Jest wszędzie. Można zareklamować wszystko i na różne sposoby.

Poprzez użycie specjalnych technik perswazji (czasem też manipulacji), odpowiedniego języka, obrazu, można sprzedać każdy produkt i usługę.

Reklama dotyczy także sfery związanej ze zdrowiem. Co robimy, żeby znaleźć jakiś gabinet dentystyczny? Sięgamy do internetu i wybierzemy z pewnością tego stomatologa, który ma najlepszą, najbardziej do nas przemawiającą reklamę.
Takie reklamy są również obecne na plakatach w mieście, w wersji radiowej i telewizyjnej.

Wystarczy przypomnieć sobie (lub zrobić krótką analizę) ile reklam telewizyjnych dotyczy produktów, które poleca dentysta? Pasty do zębów dla dzieci i dorosłych - w różnych wersjach, kolorach i smakach.

Płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne. Szczoteczki do zębów - zwykłe, elektryczne, kolorowe, białe, wytrzymałe, ekologiczne itd.

Jak nie dać się zwariować w takim ogromie informacji? Wystarczy chyba zachować zdrowy rozsądek.Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to zęby się wyrywało, a nie leczyło.

Dzisiaj jest mnóstwo możliwości, a stomatolog pracuje przy użyciu najnowszych urządzeń i technologii.

Mimo że odwiedzając gabinet dentystyczny nie musimy się martwić bólem, to jednak niektórzy ludzie odczuwają pewien strach.

Dlatego też bardzo ważna i kluczowa wydaje się tutaj profilaktyka.

Co zrobić, żeby mieć zdrowe zęby? Jak sprawić, żeby dentysta zapraszał nas tylko na wizyty kontrolne, a nie takie, które polegają na leczeniu ubytków? Profilaktyka powinna wejść nam w krew i stać się naszym przyzwyczajeniem. Po pierwsze - odpowiednie odżywanie.

Przecież zęby to część naszego organizmu i żeby dobrze nam służyły, muszą otrzymać od nas odpowiednie składniki ożywcze.

Po drugie, unikanie cukru.
Po trzecie, mycie, mycie i jeszcze raz mycie - najlepiej po każdym posiłku.
Poza tym, częścią mycia zębów powinno być również używanie nici dentystycznej i płukanie jamy ustnej specjalnym płynem.
Wtedy zęby będą nam wdzięczne.Mieszkańcy małych miast, miasteczek i wsi mają tę przewagę nad ludźmi mieszkającymi w wielkich aglomeracjach, że otacza ich spokój, brak pośpiechu, piękne krajobrazy.
To niezaprzeczalna zaleta mieszkania na prowincji.

Niestety, są też wady - ograniczony dostęp do różnego rodzaju usług, w tym również tych związanych ze zdrowiem.

Mieszkańcy małych miasteczek mogą korzystać na przykład z przychodni, w której jest jeden gabinet dentystyczny, czynny w określonych godzinach.
Załóżmy, że pracuje tam jeden stomatolog, który - jeśli jest w pracy nieobecny - powoduje, że leczenie jest niemożliwe i pacjent musi szukać pomocy na przykład w innym, pobliskim mieście.
Dentysta, który pracuje w przychodni państwowej, często ma również swój prywatny gabinet, w którym przyjmuje w innym terminie.

W małych miasteczkach również tak jest, ale ilość takich gabinetów jest bardzo niewielka.

Dlatego jest to spory minus - często mieszkańcy wsi i małych miasteczek muszą pokonywać dziesiątki kilometrów, żeby skorzystać z porady lekarza specjalisty.Jeżeli ktoś chce zaistnieć na rynku, najpierw powinien sprawdzić, czy będzie popyt na produkty i usługi, które oferuje.

Trzeba poważnie przemyśleć biznesplan i zbadać rynek - sprawdzić, jak wygląda konkurencja.

Takie zachowania dotyczą nie tylko osób, które zajmują się sprzedażą czegoś, ale również fachowców w każdej dziedzinie.

Jeśli dentysta ma zamiar założyć prywatny gabinet dentystyczny, musi najpierw dokonać rozeznania w danym miejscu - może na ulicy obok są trzy inne gabinety lub wielka przychodnia specjalistyczna? Po co porywać się z motyką na słońce.

Najlepiej byłoby dowiedzieć się, co oferuje konkurencja, zbadać potrzeby lokalnego rynku i dopiero ruszyć ze świeżym pomysłem.
Wyobraźmy sobie taką sytuację: w miasteczku są trzy gabinety.

W każdym z nich stomatolog pracuje do godziny szesnastej, od poniedziałku do piątku.

Jaka więc może być konkurencyjna oferta? Oczywiście należałoby stworzyć gabinet, który będzie otwarty chociażby do godziny dwudziestej, również w soboty i niedziele.Uśmiech to najważniejszy element, który składa się na atrakcyjność danego człowieka.

Można być dobrze ubranym, zadbanym, ale jeśli mamy zęby w złym stanie- nasza atrakcyjność jest o wiele niższa niż osób posiadających szereg białych i równych zębów.

Jak dbać o zęby i czy można robić to w domu? Dobry dentysta w każdym mieście gwarantuje często całodobową opiekę nad zębami, dlatego nie szukaj wymówki mówiąc- nie mam czasu odwiedzić stomatologa.

W skuteczny sposób pozwoli on uniknąć przykrych konsekwencji niedbania o zęby np. rozległej próchnicy, brzydkiego zapachu z ust, bólu i krwawiących dziąseł.

Leczenie stomatologiczne można z powodzeniem kontynuować w domu poprzez np.

przez używanie aptecznych past.
Warto także unikać kawy i herbaty, które mogą powodować nieodwracalne przebarwienia.
Odwiedź gabinet dentystyczny już dzisiaj i sprawdź, w jakim stanie jest twoje uzębienie.

Raz na zawsze pożegnaj ból zęba i jego brzydki odcień.

Zdrowe i lśniące zęby posiadać możesz także i Ty! Nie ma na co czekać!Stomatologia ZabrzeStomatologia Zabrze .
Dodane: 28-01-2020 12:13

Widok do druku:

Stomatologia Zabrze